Nissan Uzatılmış Garanti ile araçta teknik arızadan dolayı arızalanan bütün parçalar, işçilik bedeli de dahil olmak üzere kapsam dahilindedir ve belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılır.

Nissan Uzatılmış Garanti ürünü ile aracınız 3 yılın sonunda +1 yıl ve 120.000 km veya +2 yıl ve 150.000 km’ye kadar ekstra koruma altına alınabilir. Nissan uzatılmış garanti ürünü ile aracın üretici garantisi bittikten sonra başlayan tercihe göre 1-2 yıl boyunca Nissan Uzatılmış Garanti ürününün güvence ve rahatlığını yaşarsınız.

Size Özel Avantajlar

Nissan Uzatılmış Garanti ürünü aracınızın uzun yıllar öngörülemeyen masraflarını dert etmeden kullanma imkanı verir. Nissan Yetkili Servisleri sayesinde aracınız ilk günkü gibi kalırken ikinci el değerine de değer katar.


Ürün Detayları


Nerelerden Alınabilir?

Candoğdu Sigortadan kolaylıkla alabilirsiniz.

Tel : 0212 320 44 22

Adres : Kaptan Paşa Mahallesi, İETT blokları Sk. Küçük İETT Blokları D Kapısı No 8 Daire 1, 94436 Şişli/İstanbul


Kimler yararlanabilir?

Nissan marka binek aracı olan ve ilk tescil tarihinden itibaren 36 ay içerisinde 100.000km’yi geçmemiş araç sahiplerinin yararlanabileceği bir sigorta ürünüdür.


Teminatlar

  • Makine Kırılması Genel Şartları ve Araçlar için Nissan Uzatılmış Garanti Sigorta Poliçesi Özel Şartları geçerlidir.
  • Bu araçlarda oluşabilecek poliçe kapsamındaki her türlü “arıza” sonucu meydana gelebilecek zarar ve ziyan teminat altındadır.
  • 0 km araç satışında veya 2. el araçlarda ilk tescil tarihinden itibaren 36 ay içinde ve azami 100.000 km’de poliçe yapılmış olmalıdır.
  • Teminat standart fabrika garantisinin bitimi ile başlar ve +1 yıl 120.000 km veya +2 yıl 150.000 km’ye kadar devam eder.

Genel ve Özel Şartlar

Genel Şartlar:

Kasko

İhtiyari Mali Sorumluluk

Ferdi Kaza

Hukuksal Koruma

 

Özel Şartlar:

Özel Şartlar için tıklayınız.