Alfa Romeo Kasko Sigortası

Allianz ve Alfa Romeo işbirliği ile Alfa Romeo marka araçlar için özel olarak hazırlanan Alfa Romeo Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Alfa Romeo Kasko Detayları


 

Fiat Kasko Sigortası

Allianz, Fiat marka otomobil, kamyonet ve minibüsler için özel olarak hazırlanan Fiat Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı herzaman koruyor.

Fiat Kasko Detayları


FKasko Sigortası

Allianz, Ford marka otomobil, kamyonet, minibüs ve kamyon tipi araçlarınız için, Allianz FKasko ile tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor.

FKasko Detayları


Hyundai Kasko Sigortası

Allianz, Hyundai marka otomobil, kamyonet ve minibüsler için özel olarak hazırlanan Hyundai Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Hyundai Kasko Detayları


Jeep Kasko Sigortası

Allianz ve Jeep işbirliği ile Jeep marka araçlar için özel olarak hazırlanan Jeep Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Jeep Kasko Detayları


Kasko K Sigortası

Allianz, Kia marka otomobil ve kamyonetler için özel olarak hazırlanan Kasko K ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Kasko K Detayları


Nis Kasko Sigortası

Allianz, Nissan marka otomobil ve kamyonet tipi araçlarınız için tüm risklere karşı, NisKasko Sigortası ile güvence sağlıyor.

Nis Kasko Detayları


Nissan Uzatılmış Garanti

Araçta teknik arızadan dolayı arızalanan bütün parçalar, işçilik bedeli de dahil olmak üzere belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılır.

Nissan Uzatılmış Garanti Detayları


Opel Kasko Sigortası

Allianz ve Opel işbirliği ile Opel marka araçlar için özel olarak hazırlanan Opel Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Opel Kasko Detayları


Seat Kasko Sigortası

Allianz, Seat marka otomobiller için özel olarak hazırlanan Seat Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı güvence altına alıyor.

Seat Kasko Detayları


Skoda Kasko Sigortası

Allianz, Skoda marka otomobil ve kamyonetler için özel hazırlanan Skoda Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Skoda Kasko Detayları


Volkswagen Kasko Sigortası

Allianz, Volkswagen marka binek ve ticari araçlarınız için özel hazırlanan Volkswagen Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Volkswagen Kasko Detayları